Barınmak insanoğlunun en önemli ihtiyacı iken çağımızda ev almak son derece zor ve zahmetli bir iş olmuş çünkü ev fiyatları insanların gelirlerinden kat kat fazla bir seviyeye ulaşmıştır. Hemen hemen herkes ev almak istediği zaman tek çözüm yolunu bankalardan alacakları konut kredilerinde görmekte iken söz konusu olan bu hizmet yalnızca alınacak evin ödemesine dair belli bir tutarda para vermekte bu sebeple de kişiler “tamamına kredi ile ev alabilir miyim?” muammasını yaşamaktadırlar. Başka bir deyişle almak için tespit ettiğiniz evin tutarı kadar krediyi bankalardan almak mümkün olmamakta yalnızca belli bir oranda ödeme yapılmaktadır. Bu durum da elinde birikimi olmayan kişilerin ev almasını imkânsızlaştırmaktadır.  Ancak bu noktada ev almak istediği halde elinde hiç birikimi kişilerin imdadını firmamız yetişmekte olup “konut almak isteyenlere tamamına kredi çıkartılır” diyerek pek çok kişiye umut ışığı yakmaktadır.

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak İstermisiniz?

Bilindiği üzere ev almak için konut kredisi talebi ile bankaya gittiğimiz zaman alacağımız ev ilk olarak bir eksper tarafından incelenmekte ve değeri belirlenmektedir. Eksperin vereceği bu değer üzerinden bankalar belli oranda bir tutarı ödeyerek kredi verme işlemini gerçekleştirmektedir. Üstelik bir de mevzu bahis olan bu ekspertiz işlemi için de bizden ödeme alınması gibi bir durum da mevcut olmaktadır. Anlatılmakta olan bu durum son derece zahmetli ve sonuç almaya çok uzak olduğu ev almak isteyen ve yüzde yüz konut kredisi veren yerler aramakta olan kişiler hiç düşünmeden bize gelmelidirler.

Firmamız ülkemizde konut kredisi hizmeti veren pek çok banka ile anlaşmalı olup onların ekspertiz işlemleri ile alakalı olarak müdahalelerde bulunacak kadar da sıkı ilişkiler içerisindedir. Hizmet almak talebi ile bize geldiğiniz zaman ilk aşamada sizin finansal sicilinizi ve almak istediğiniz evi inceleyecek ve bu özelliklere en uygun bankayı tespit edeceğiz. Daha sonra ise bu banka ile iletişime geçerek alınacak olan kredi konusunda yardım edilmesi konusunda diyalog kurmakla birlikte adınıza çıkarılacak olan tamamına konut kredisi hizmeti karşılığında sizden sadece belli oranda bir komisyon talep edeceğiz.