Nakit para sıkıntısı çekmekte olan kişilere müjde,  artık kredi almak için banka kapıların çile çekmeye son.  Sizlere hizmet vermekte olan firmamız sayesinde acil ihtiyacı olanlar hemen parasını çekebilir ve mevcut olan maddi problemini dakikalar içinde hallederek derin bir nefes alabilir.

Firmamız “önce insan” sloganı yola çıkmış olup acil para arayan hiç kimsenin çözüm bulmak için kapı kapı dolaşmasını etik bulmamakta ve yardım isteyen herkese borç para verme konusunda en doğru yer olma konusunda emin adımlar ile ilerlemektedir. Eğer siz de mevcut borçlarınızdan bunaldıysanız, acil ihtiyaçlarınızı gidermekte zorlanıyorsanız ve size kredi verme konusunda sürekli problem çıkaran bankalardan bıktıysanız üzülmeyin çünkü biz varız. Tek yapmanız gereken firmamıza gelerek para ihtiyacınızı belirtmenizdir, gerisi bize kalmış.

Acil Para İhtiyacınıza Çözüm

Siz konusunda uzman çalışma arkadaşlarımıza mevcut sıkıntınızı belirtip sıcak çayınızı yudumlarken biz o esnada ihtiyaç duyduğunuz tutarı hazırlamak ile meşgul olacağız. Sizin çayınız bitene kadar kredi verme işlemi de bitecek ve sıkıntılar içerisinde girmiş olduğunuz kapımızdan oldukça rahatlamış ve çözüm bulmuş olarak çıkacaksınız. Eğer anlattığımız bu hizmete talipseniz borç verme sürecimizde uygulayacağımız politikaları dikkatle incelemenizi tavsiye ederiz.

>>herkesekredi.net anasayfasından bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Firmamız istisnasız olarak her müşteriye kredi verme odaklı olarak çalıştığı için bu süreçte alınacak olan hizmet bedeli müşteriye göre farklılık göstermekte olup en düşük komisyon oranı yüzde yirmi en yüksek komisyon oranı ise yüzde otuz beş olarak belirlenmiştir. Vade süreleri ise tamamen verilecek olan kredinin ve söz konusu olan müşterinin özelliklerine göre tespit edilecek olup en az yirmi dört ay ve en çok yüz yirmi aydır. Firmamızı verdiği hizmet açısından senetle kredi veren firmalar arasında değerlendirmek son derece yerinde olacaktır. Çünkü müşterilerimize verdiğimiz bu kredi hizmetini vade süreleri ile paralellik gösterecek sayıda senetler ile sabitlemekteyiz. Belirtilmesi bir başka detay ise bazı durumlarda firmamızın kefil talep ettiği ve bu kefillerin de ya devlet memuru ya da devlet memurluğundan emekli olması gerektiğidir. Tüm bu şartlar dahilinde kredi ihtiyacı yaşayan herkesi firmamıza bekliyoruz.