Kredi notu düşük  kişiler hangi bankadan kredi başvurusunda bulunursa bulunsunlar  kredisi onaylanmaz. Çünkü bankaların kredi verme sisteminde en geçerli olan kredi notudur. Kredi notunuzun düşüklüğü ya bankalara olan ödemelerinizi zamanında yapmamış olmanızdan dolayı takibe alınmış olmanız yada bankalar ile hiç çalışmadığından dolayı olabilir. Düşük kredi notunuz bankalar ile çalışmadığından dolayı ise, bir bankadan kredi kartı alıp kullanmanız gerekir. Siz kredi kartından harcamaları yapıp, daha sonra ödemelerinizi gerçekleştirdiğiniz andan itibaren kredi notunuz yükselmeye başlayacaktır.

Sorunlu Kredileriniz Nasıl Çıkartılır

Kredi notu güncelleştirmeleri her ayın ikinci haftası yapılmaktadır. Yani kredi notunuzun yükselmesi çok uzun sürmeyebilir. Eğer kredi notunuzun düşüklüğü takipte olmanızdan dolayı ise, işte bu durum biraz zor. Yani kredi notunuzun yükselmesi sizin bankalara olan tüm borçlarınızı kapatmanız ile ancak yükselmektedir. Ama ödeyecek durumunuz yok ise ve nakit paraya ihtiyacınız varsa bankalardan kredi başvurunuz onaylanmaz.

kredi çıkartılır

kredi çıkartılır

Kredi Çıkartan Firmalar İstanbul – Ankara – İzmir

Hangi bankaya giderseniz gidin takipte olduğunuz gözükecektir. Ama bu durumda başka yerlerden yardım alabilirsiniz. Yani sizin adınıza çıkartmadığınız krediyi çıkartan firmalara giderek. Bu firmalar anlaşmalı olduğu bankalar vasıtasıyla sizin adınıza kredi başvurusunda bulunur.  Kredinizi onaylatmaya çalışırlar. Çünkü sonucunda sizden komisyon alacaklardır. Ama bu konuda her önünüze gelen kişilere de kesinlikle ama kesinlikle inanmayın. Çok iyi araştırıp ondan sonra gidip görüşün. Sizin kredi notunuzu yükselterek kredinizi onaylatabilirler. Sonuçta siz bu firmalara değil, kredi başvurulan ve onaylanan bankaya borçlu olursunuz. Krediniz onaylandığı taktirde de bu firmalar sizden komisyonlarını alırlar. Ama krediniz onaylanmadan bu tür firmalara en baştan komisyon vermeyin.

Kredi Çıkartan Komisyoncular

Kredinizin onaylandıktan sonra vereceğinizi söyleyin. Kabul etmiyorlarsa da o işten bir şey vardır, bence hiç bulaşmayın. Bu tür firmalar genellikle WEB üzerinden ilanları bulunmaktadır. Bu sayfaların üzerinde linkleri tıklayıp, iletişim bilginizi yazarak genelde ulaşabilirsiniz. Yani onlar size ulaşırlar. Ama dediğim gibi herkese de hemen inanmayın.