Resmen sinir harbi yaşadığımız yerler olarak bilinen toplu taşıma araçları çoğumuz için gerçekten eziyet haline gelmektedir kimi zaman. Özellikle kapasitesinden fazla doluluk için sürekli yolcu alan araçlar insanı çileden çıkartır. İşte bütün bunlara maruz kalmamak adına ülkemizde neredeyse nüfusun %70’lik bir kısmı araç sahibi olarak kendilerini kurtarmışlardır. Üstelik şimdi herhangi bir peşinat ödemeden araç sahibi olabilmek oldukça kolay. 

     Senetle Araba Satanlara Nasıl Mı Ulaşacaksınız?

Oldukça kolay,ihtiyacınız olan tek şey internet ve ilgili interneti kullanabilecek olduğunuz bir cihaz. Hepsi bu. Arama motoru sayfasına giriş yapın ve kredi danışmanlık firmaları yazın tabiki aynı sektörde faaliyet göstermekte olan bir sürü firma var ve muhtemel hepsi karşınıza çıkacak ilgili sayfada. Ancak sayfanın en üst kısmında wowwo veya güvenilir diğer adresler yer almakta. Tıklayın içindeki linke sayfada yer alan iletişim portalına adınız,soyadınız,ne kadar tutara ihtiyaç duyduğunuz ve iletişim numaranızı yazarak tarafınıza ulaşım sağlanmasına olanak sağlayabilirsiniz. Böylelikle size geri dönüş yapmakta olan danışmanlar tarafından gerekli bilgileriniz teyit edildikten sonra satın almak istediğiniz araç üzerine satılamaz şerhi koyulması teklif edilmektedir. Eğer onay verirseniz talep ettiğiniz tutar aynı gün size sunulan “senet” evrakını imzalamanız durumunda ve rehin işlemlerinin yapılması takdirinde hesabınıza yatırılmaktadır.

 Senetle Araba Satan Galeriler

İlgili işlemdeki dezavantaj senet üzerindeki tutara uygulanacak faiz + komisyon bedellerinin yanı sıra ödemelerinizi düzensiz yapmanız durumunda oluşan gecikmeler neticesinde satın almış olduğunuz aracı kaybetme riskine sahip olmanızdır. Ancak banka kurumlarından kullandığınız araç kredilerinde de benzeri durum söz konusu olup,faiz,araç rehni bütün kriterler aynı işlemektedir. Üstelik kurumda kredi kullandırımı yapabilmek adına tarafınızdan bir çok şarta uyum sağlamanız talep edilir ve eğer şartlardan herhangi biri olumsuz ise direk olarak red olarak sonuçlanmaktadır. Haliyle araç alım işleminiz de bir sonraki bahara kalmaktadır. Oysaki bizde hemen anında kredi imkanı elinizde. Çünkü herhangi bir şart yok yalnızca rehin şartını yerine geitiriyorsunuz hepsi bu.