Bankalar nakit sıkıntısı çekerek kendilerine başvuru yapmakta olan kişileri çok sıkı bir eleme sürecine tabii tuttukları için pek çok kişi söz konusu bu yerlerden mevcut problemlerine çözüm bulma olanağı yakalayamamaktadır ve parasal sorunları bu sebepten daha da büyüyerek devam etmektedir. Bu sıkıntılı durumda olan herkese kolayca kredi çıkarmak aslında oldukça kolay olup, önemli olup en doğru kredi danışmanlık firması ile ortak bir şekilde çalışma yürütebilmektir.

Eğer siz de çıkmayan krediden mustaripseniz kredi çıkartan firmalar ile irtibat kurabilirsiniz.  Çünkü bu konuda uzman kadrolar yıllardır bu işi yapmakla beraber kredi çekme konusunda sıkıntı yaşamakta olan kimselere çözümler sunmaktalar.

 

Eğer siz de bu firmalarla çalışmak isterseniz ilk aşamada konusunda eğitimli ve tecrübeli kişilerle sizinle ilgili geniş çaplı bir araştırma yapacak ve sahip olduğunuz sicilinizi analiz edecektir. Daha sonra ise piyasada hizmet vermekte olan her bir bankayı ve bu bankaların kredi verme eğiliminde bulundukları müşteri profillerini tek tek inceleyecek ve bizim şartlarımıza en uygun olan bankayı tespit etmeye çalışacaktır.

Bu işlemi yapmak için danışmanlar bulunmakta olan interaktif bir sistem kullanılacak olup ülkedeki tüm bankalara dair bilgi edinme işlemi sahip olduğumuz uygulama sayesinde yalnızca birkaç dakika sürecek ve durum kredi talep edenler için zaman kayıplarını önlemek adına bir hayli faydalı olacaktır.

İcralık Olanlara ve Kara Listedekilere Kredi

Ancak kara listede bulunmakta olan ya da icralık durumdaki kişiler için kredi verecek bankalar bulmak oldukça zor olmakta ve anlatılan sistemi bu kişiler uygulamak mümkün olmamaktadır. Üstelik tüm bu hizmet sürecinde;

  1. Vade süresini belirleme konusunu tamamen kredi talep edenlere bağlıdır.
  2. Kefil şart değildir. Olursa banka daha kolay verir.
  3. Teminat olarak gayrimenkul talep edip ipotek etme uygulaması gerekebilir
  4. Ticari şirketler için belirli bankalar senetle kredi sağlamaktadır.