“Kredi Kartı Çözüm”

Kredi Kartı Sicili Düzeltmek İçin 5 Altın Yöntem

Kredi Kartı Sicili Düzeltmek İçin 5 Altın Yöntem

Bankaların sunduğunu olanaklar arasında en sık kullanılanı ve en popüler olanı aynı zamanda da kullanıcılarına en çok avantaj sağlayanı hiç şüphesiz kredi kartı hizmetleri olmaktadır. Günümüz Türkiye sinde hemen hemen herkesin en az bir kredi kartı bulunmaktadır. Çünkü ülkemizde hizmetlerini sürdüren onlarca bankaya ait pek çok kredi kartı olanağı bulunmakta ve söz konusu bu kredi kartlarının sunduğu taksit olanakları, dahil oldukları kampanya süreçleri ve harcama yaptıkça puan biriktirme gibi ekstra özellikleri sayesinde kullanıcılar açısından oldukça cazip bir profil çizmektedir. (daha&helliip;)

Borçlarınızdan Kurtulun

Borçlarınızdan Kurtulun

Borçlarınızdan kurtulun. Nasıl mı? Acil paraya ihtiyacınız ve nasıl işin içinden çıkacağınızı bilmiyorsanız, para bulabileceğiniz tüm yolları bu yazımızın içerisinde sizin derledik. Fakat, acil nakit ihtiyacı bulabileceğiniz yerlerden önce, acil nakde ihtiyaç duymadan nasıl bütçe ayarlaması yapabileceğinize dair birkaç tüyo verelim. Öncelikle; hesabınızı net geliriniz üzerinden yapmalısınız. Özellikle kredi veren özel şirketler, çalışanlarını motive etmek için, prim uygulaması yapıyorlar. Fakat, şirketler de her zaman bu konuda dürüst davranmıyorlar. Bazıları primleri ödemezken, bazıları ödemeleri oldukça geç yapabiliyorlar. Bu yüzden ek gelire göre değil, bütçe ayarlamalarınızı, net gelirinizden yapmalısınız. Bu ayarlamalarda da esnek davranmalısınız. Ucu ucuna yapacağınız hesaplamalarda hep bir sorun ile karşılaşma ihtimaliniz bulunur.  

borçlarınızı ödeyelim

borçlarınızı ödeyelim

Borcunuz varsa, ek harcamalar yapmaktan çekinin. Önceliğiniz borcunuzu ödemeye yönelik olsun. Bu dönemde, evden yapılabilecek ek işler ile, maddi durumunuzu da rahatlatabilirsiniz. Evden yapılabilecek ek işler ile ilgili bilgi almak isterseniz, bize yorumlar bölümünden ulaşabilirsiniz.

Borçlarınızdan Kurtulmanın Yolları

Borçlarınızdan kurtulun. Yukarıda verdiğimiz tüyolar için, şu an vaktiniz yoksa ve acil nakde ihtiyacını varsa tercih edebileceğiniz üç yöntem daha bulunuyor. Bunlardan ilki elbette bankalardan kredi çekmek. Sigortalı olarak çalışıyorsanız, kredi notunuz yeterli seviyelerde ise ve bankalara yüklü miktarda borcunuz bulunmuyorsa bankalardan kredi çekebilirsiniz. Baktığınızda da bu işlem de, acil nakde ihtiyaç duyan biri için kolay ulaşılabilir bir durum değil.

Diğer bir yöntem ise, son yıllarda özel iş yerleri uzun süredir kendileri ile çalışan kişilere, maaşlarının belli bir katı kredi verebiliyorlar. Bu kredi ile de faizsiz tüm acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bunun için, şirketinizin muhasebe bölümü ile görüşebilirsiniz. Tercih edebileceğiniz son yöntem ise, senetle kredi verenler. Acil nakde ihtiyaç duyup, bankalardan kredi alamayanlar için senetle para verenler önemli bir çıkış yolu oluyor. Senetle kredi verenler ile çalışmadan önce, senet nasıl yazılır ile ilgili bilgi sahibi olamayı ihmal etmeyin. Borçlarınızdan kurtulun. Bunun için akıllıca adımlar atmayı ihmal etmeyin. Senetle kredi verenler ile çalışmak ve çalışma prensipleri ile ilgili bilgi almak isterseniz, www.bizkredinizicekelimsizodeyin.net adresinden iletişim kurabilirsiniz.

Kredi Kartı Borcundan Kurtulmanın Yolları

Kredi Kartı Borcundan Kurtulmanın Yolları

Hepimiz ihtiyaçlarımız için alışveriş yapıyoruz değil mi? Gıda, giyim v.s kimimizin alışverişleri zorunluluktan ve gerçek ihtiyaçtan kimimizinki de gözünün doymamasından, işte burada devreye kredi kartı giriyor. Kullanmayan çok az çünkü kimimiz gerçekten kredi kartı kullanımından korkuyoruz. (daha&helliip;)

Kredi Kartı Borcunuzu Nasıl Ödersiniz

Kredi Kartı Borcunuzu Nasıl Ödersiniz

Kredi kartı harcamalarınız her ay tarafınıza düzenli olarak iletilmektedir. Eğer ödemez iseniz önce faiz uygulanmaktadır. Sonrasında kartınız kullanıma kapatılmaktadır. Ardından da yasal süreç başlatılmaktadır. (daha&helliip;)

Go Top