Acil Kredi İhtiyacı Olanlara KREDİ BİZDEN

Acil Kredi İhtiyacı Olanlara KREDİ BİZDEN

Kredi denildiğinde aklımıza ilk olarak bankalar gelmektedir. Fakat bankaların kredi kullanımı için despot şartlara bağlı olması kişilerin maddi sorunlarına çözüm bulmamasına neden oldu. Ek alternatif arayanlar bu sefer banka dışında kredi veren kişi ve şirketlere yönelmeye başladı. Bu da senetle kredi oldu. Senet karşılığında kredi alarak maddi sorunlarınıza çözüm bulabilir ve geri ödemelerinizi belirlediğiniz şekilde yapabilirsiniz. Senetle kredi kullanımında zorunlu olarak tek taksit ile geri ödeme yapmak zorunda değilsiniz. İsterseniz aylık vadelere bölerek de geri ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz.

Uygun Vade Oranlarıyla Senetle Kredi  

kredibizden

kredibizden

Vadeli ödeme yapacağınız da dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan birisi taksit sayınız ve imzaladığınız senet sayısının eşit olmalıdır ve her ödeme sonrasında da karşı taraftan ilgili seneti almayı unutmayın.  Peki senetle kredi veren kişilerin hiçbir şartı ya da talebi yok mu? Tabi ki var.  Size verdikleri parayı ödememe ihtimalini göz önünde bulundurarak ipotek göstermeniz gerekebilir. İpotek gösterecek malınız yok ise kefil bulmanız da yeterli olabilir. Ödeme yapmadığınız da icra kanalı ile ipotek malınız ya da kefil üzerinden ilgili tutar temin edilmeye çalışılacaktır.

Bankalar gibi net faiz oranları yok hem çalışma şartlarını hem de faiz oranı hakkında kapsamlı bilgi almak için kişilere ulaşmanız yeterli olacaktır. Nasıl ulaşacağınız hakkında da kısa bir bilgi verelim. İnternet üzerinde gerekli ilanlar var ve her ilanda kişilere ulaşmanızı sağlayacak telefon numaraları ya da iletişim formları yer alıyor.  Buna ek olarak senetle kredi kullanmak istemeyenler arasında iseniz bu kişiler banka kredinizin onaylanması için de size yardım ediyor. Bankaların prosedürleri hakkında gerekli bilgiye sahip olduklarından hangi banka size daha kolay kredi verir belirleyerek tercihinize sunuluyor. Ayrıca bankaların her ay düzenledikleri kampanyaları da takip ediyorlar ve her açıdan kredi kullanabilmeniz için gerekli araştırmaları yapıyorlar. Karar tamamen size ait isterseniz senetle kredi kullanın isterseniz de banka kredisi kullanabilmek için destek alın. Kredi onlardan ödemeleri sizden.

3 comments on “Acil Kredi İhtiyacı Olanlara KREDİ BİZDEN
 1. ali dedi ki:

  Acil diğer borçları mı kapatmak için 10000 tl ye ihtiyacım var

 2. Mehmet berk Dereli dedi ki:

  Borç kapamak için geçen yıl trafik kazası geçirdim 3 4 ay çalışmadım esas meslek turizm ingilizcem Almancam var şu an turizm kötü olduğundan güvenlik işi yapıyorum aylık gelirim 2000

 3. Emine dedi ki:

  Maaşlarımızın ödeme günlerinde olan değişimler ve 2 yada 3 parça halinde ödenmesi nedeni ile kartlarımda 2 yada 3 günlük geç ödemeler oluyor. Bu nedenle kredi çekmekte zorlanıyorum. Toplam kart borcumu kapatarak belli tek bir günde tek bir yere ödeme yapmak beni inanılmaz rahatlatacak. Bu nedenle 25.000 tl nakit paraya ihtiyacım var ve senetle kredi kullanmak istiyorum. Bu konuda bana acilen ulaşabilir iseniz sevinirim. Aylık 1000 TL geri ödeme yapmak istiyorum.

  Adı: Emine
  Soy adı : Mail adresimde görülüyor.
  Kara listede olup olmadığımı bilmiyorum. Sadece diğer yorumumdada belirttiğim gibi maaşları 2 yada 3 parça halinde verdikleri için son 1 yıldır. Birini gününde ödesem diğerini maaşın kalan kısmını aldığımda ödediğim için 2 ile 5 gün arası geçikme oluyor.
  SSK: kesintisiz olarak yıllardır var.
  Kefil : yok
  Belgelenebilir sabit gelir: 4800 tl

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir