Faturalı Hattınıza Kredi Verilir

Kredi notu düşük olan, gelir belgesi olmayan veya geliri kredi tutarını karşılamayan vatandaşlar bankalar üzerinden kredi kullanamamaktadır. Bu sebeple alternatif kredi çekme yöntemleri gün geçtikçe geliştirilmektedir. Bu yöntemlerden biri de faturalı hat üzerinden kredi çekmektir. Elbette ki faturalı hattınız olduğu için hiçbir banka size kredi vermez. Sadece bazı bayiler faturalı hattı olanlara 1000 lira ile 5000 lira arasında kredi vermektedir. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom ve TTNET gibi aboneliğiniz varsa faturalı hatta kredi alabilirsiniz.

Faturalı Hatta Kredi Alma Şartları

Bu sistemi kullanabilmeniz için en az 6 ay süreyle düzenli olarak aylık faturası ödenmiş bir faturalı hatta ihtiyacınız vardır. 1 yıl süreyle ödenmiş internet üyeliğiniz veya sabit telefon hattınız varsa, buda işinize yarayacaktır. Bildiğiniz gibi telefon operatörleri faturalarını düzenli şekilde ödeyen kişilere taksitle telefon alma imkanı sunmaktadır. Ne kadar uzun süre düzenli olarak ödeme yaptıysanız o kadar pahalı bir cihaz alabilirsiniz yani o kadar çok para kazanabilirsiniz. Bu hizmeti veren firmalar sizin faturanız üzerinden bir cihaz satın alırlar, bunun karşılığında da belli bir miktar komisyon alarak cihazın ücretini size verirler. Örneğin hattınız üzerinden 5000 liralık bir cihaz aldınız. Bu cihazı anlaşma sağladığınız firmaya verirsiniz, karşılığında size 4500 lira nakit para verilir. Yani 500 lira komisyon alınmış olur. Borcunuzu da telefonu satın aldığınız firmaya, faturanıza ek olarak ödersiniz.

Faturalı Hat Üzerinden Kredi Çekmek İstiyorum

Peki nasıl güvenebilirim? Sistem oldukça güvenlidir ve  yasal zemine oturtulmuştur. Bu sistemden faydalanabilmeniz için herhangi bir kefil veya referansa ihtiyacınız yoktur. Ödemenizi taksitlendireceğiniz için, kendinize uygun ödeme imkanları sağlarsınız. Normalde bir telefonu aldığınız zaman açmasanız dahi başka bir iş yerine satmak istediğinizde, cihazı ikinci el fiyatına alırlar. Bu sebeple kişiler daha çok bu firmalara vererek net bir ücret almayı tercih ederler. Fakat kendisi satmak isteyen kişilere bu bayiler, satabilecekleri yerler önermek karşılığında 50 lira gibi düşük bir ücret almayı da kabul ederler.

İpucu: Size tavsiyemiz, eğer böyle bir yöntem ile para kazanmak istiyorsanız, telefonunuzu kendiniz alın ve internet üzerinden ilanlara koyarak daha yüksek fiyatlara satın. 500 lira gibi bir miktar yerine 200-300 liralık zararlar ile kendi kredinize sahip olabilirsiniz.

! Dikkatlice okumaya devam ediniz..

Faturalı Hattı Olana Kredi Örneklendirmesi

Örneğin ihtiyacınız olan tutar 3.000 TL ise bu kişilere kullanmakta olduğunuz Turkcell opertörü üzerinden size 3.500 TL tutar civarında bir cep telefonu satışı yapılıyor ve bu satış bedeli 24 ay taksite bölünerek aylık 150 TL tutarlı taksitler halinde geri ödeme yapmak üzere taksitlendirerek ilgili evrak üzerine tarafınızdan alınan imza doğrultusunda cihaz size teslim edilmektedir. Tarafınızdan daha sonra nakit paraya dönüştürülmek istenilen bu cihaz 500 TL zarar edilerek başka bir kişiye geri satışı yapılarak nakit para elde edilmektedir.


Bu işlem Turkcell dışında;

Vodafone,

Avea (Turktelekom) ve sabit hatlar gibi diğer operatörlerde de yapılmaktadır.


Faturaya kredi almanın avantajları

Aynı uygulama kapsamında yapılmakta olan bu işlem doğrultusunda size sağlayacağı avantajlar arasında başvuru sürecinin oldukça kısa ve kolay olması. Herhangi bir gelir belgesi, kefil gibi şeylerin istenilmemesi. Herhangi bir senet üzerine imza alınmaması ve aynı gün içerisinde hiç zaman kaybı yaşamadan nakit para desteğinin sağlanması yönündedir.

 

2 comments on “Faturalı Hattınıza Kredi Verilir
  1. Sema dedi ki:

    Ttnet üzerinden 5000 tl kredi kullanmak istiyorum

  2. uğur sasar dedi ki:

    Merhabalar kamuda çalışan hemşireyim, acil şekilde 10000-20000TL’ye ihtiyacım var. Lütfen dönüş sağlayın..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir