Bana Kredi Lazım

Bana Kredi Lazım

Bir çok ihtiyaçlarımız için nakit paraya ihtiyacımız olabilir. Aklımıza ilk gelen yer bankalardır. Çünkü nakit ihtiyacımızı çok kolay bir şekilde bankalardan karşılayabiliyoruz. Ama bazı şartları da taşımamız gerekmektedir. Öncelikli olarak kredi notumuzun yüksek olması, kredi başvurumuzun onaylaması için çok önemlidir. Bankaların kredi başvurularını onaylayabilmesi, kredi notuna bağlıdır. Eğer kredi notumuz yüksek ise, başvurumuz onaylanır. Ama düşük ise, bankalar tarafından onaylanmaz. Kredi başvurusu için bankalara gitmenize de gerek yoktur. Size uygun olduğunu düşündüğünüz bankanın Web sitesinden TC kimlik numaranızı, adınızı, soyadınızı, cep numaranızı yazmanız yeterli. Birkaç dakika içinde kredi başvuru sonucunuz cep telefonunuza iletilmektedir. Size de hazır olan kredinizi size en yakın şubesine, kimliğiniz ve gelir belgeniz ile birlikte gidip almak kalmaktadır. Hemen hemen tüm bankaların anında hazır kredileri bulunmaktadır. Hatta onaylanan kredinizi anında hesabınıza geçirip kullanabilirsiniz. Müşteri olduğunuz bankadan kredi başvurunuz daha kolay onaylanabilir. Bu nedenle ilk başvurunuzu kendi bankanızdan yana kullanın. Her bankanın kredi verebilirlik prosedürleri farklıdır. Bazı bankalar kredi başvuruların daha zor onaylarken, bazı bankalar ise daha kolay onaylayabilmektedir.

acil kredi lazım

acil kredi lazım

Acil Kredi Lazım Bana Hangi Banka Kredi Verir?

Örneğin, Denizbank ve Finansbank kredi başvuruları daha kolay onaylayabilmektedir. En zor olan bankalar ise, Kamu bankalarıdır. Bu nedenle başvuracağınız bankada önemlidir. Belki koşulları size daha uygun olabilir ama, başvuruları onaylamaları da çok daha zor olabilir. Eğer kredi notunuzun düşüklüğü yüzünden kredi başvurunuz onaylanmıyorsa, kredi danışmanlarından yardım alabilirsiniz.

Kredi danışmanları sizin kredi notunuzu yüksek gösterip, kredi başvurunuzun onaylanmasını sağlayabilmektedirler. Anlaşmalı oldukları bankalardan sizin adınıza kredi başvurusunda bulunurlar. Tabi ki belirli bir komisyon karşılığında. Kredinizi onaylatmaları çok büyük bir ihtimaldir. Krediniz onaylandıktan sonra, komisyonlarını talep ederler. Sizde nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Kredi danışmanlarına internetten ulaşabilirsiniz. Bir çok kredi danışmanlarının ulaşım bilgileri yer almaktadır. Size en yakın kredi danışmanından yardım alabilirsiniz.

3 comments on “Bana Kredi Lazım
  1. Handan dedi ki:

    Size nasıl ulaşabiliriz bu konu hakkında bilgi almak istiyorum

  2. Nuray dedi ki:

    Şirket kredilerimi ve vergi borçlarımı kapatmam için 30.000 tl nakit ihtiyacım var. Ben pastacıyım atölyemi kapattım ama evden çalışmaya devam etmekteyim. Ayda 1000 lira ve ara ödemerle kusa zamanda borcumu kapatabilirim.Bana ne şekilde yardımcı olabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir