Acil Para Lazım Ne Yapabilirim?

Acil Para Lazım Ne Yapabilirim?

Acil para lazım ne yapabilirim? Acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak ve parça parça borç ödemek yerine, tek bir yere taksitli ödeme yapmak isterseniz, ilk olarak bankalardan kredi çekmeyi deneyebilirsiniz. Fakat, bankalardan kredi çekebilmek sanıldığı kadar değil. Pek çok koşulu yerine getiriyor olmanız gerekiyor. Bir yerde uzun süreli sigortalı olarak çalışmak, kredi notu puanını yüksek tutmak, mevcutta gecikmiş bir kredi kartı ya da kredi borcunuzun olmaması gerekir. Bu koşulları sağlayamıyorsanız bankalardan kredi çekemezsiniz.

Nakit Para Arıyorum Acil Kredi Lazım

para arayan adam

Acil kredi lazım ne yaparım dediğinizde, tek sorun kredi notu yüksekliğine kaldıysa, bu konuda işleri hızlandıracağınız ufak tüyolar var. Öncelikle bu duruma düşmemek için, bankaların ürünlerini kullanırken, bu ürünlerin ödemelerini düzenli olarak yapmanız gerekir. Bu sayede kredi notu puanınız hep yüksek kalacaktır. Ne zaman krediye ihtiyaç duyacağınızı bilemezsiniz. Fakat, böyle bir duruma düştüğünüzde, kredi notu puanınızı yükseltebilmek için, hesaplarınız arasında nakit transfer yapmanız yeterli olacaktır. Örneğin, çekmeyi planladığınız nakit miktarı kadar para bulup, hesabınıza yatırdığınızda, kredi notunuzda hızlı bir yükselme yaşanır, ancak; borçlarınız bankalar üzerindeyse, kredi çekebilmeniz kesin olmadığı için borç aldığınız parayı geri ödemede sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu yüzden temkinli davranmakta fayda var.

Senetle Para Lazım İstanbul

Acil para lazım nereden bulurum dediğinizde bankalardan kredi alamıyorsanız, tercih edebileceğiniz diğer bir yöntem ise senetle borç para veren kişiler ile çalışmak oluyor. Bu kişiler, size belli bir faiz oranı ile kredi veriyorlar. Bu alışverişte bilmeniz gereken nokta, bankalardan biraz daha yüksek faiz uyguladıklarıdır. Aldığınız nakitten çok daha fazlasını geri ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Senetle borç para veren kişiler, her dönem ödemesi için bir senet doldurarak, alışverişi resmiyete dökerler. Siz dönem ödemenizi yaptığınızda da, döneme ait senetinizi size geri verirler. Senetle kredi veren kişiler ile çalışmak isterseniz öncelikle bunun yasal olmadığını biliniz ve tüm sorumluluğun size ait olduğunu kabul etmelisiniz. İnternette bu tarz işlem yaptığını iddia eden firmalar mevcuttur. Araştırabilirsiniz

13 comments on “Acil Para Lazım Ne Yapabilirim?
 1. Tufan pınar dedi ki:

  Borçlarımı tek yerde toplamak istiyorum ama borçlarımı topladık tan sonra 7500 tl ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim

 2. tufan pınar dedi ki:

  Bütün banka borçlarımı kapatıp tek bir noktaya ödeme yapmak istiyorum. 50000 tl ihtiyacım var 2000 tl tatsitle geri ödeyebilirim ya da 20000 tl olursa 750 tl taksitle ödeyebilirim. Acil dönüş yaparsanız sevinirim

 3. HAKAN dedi ki:

  MERHABA ACİL PARAYA İHTİYACIM VAR.İCRADAN DOLAYI KREDİ ÇEKEMİYORUM.İCRALARIMI VE DİĞER BORÇLARIMI KAPATIP TEK Bİ YERE ÖDEME YAPMAK İSTİYORUM.TOPLAMDA 55-60 BİN TL GİBİ PARAYA İHTİYACIM VAR.KOCAELİ İZMİTTE YAŞIYORUM.YARDIMCI OLURMUSUNUZ.

 4. Gamze dedi ki:

  Merhaba İzmir’de yaşıyorum acil 7500 tlye ihtiyacım var bankalar kredimi onaylamıyor sizden dönüş bekliyorum

 5. yasemin dedi ki:

  Bankalardan kredi çekemiyorum. Çok acil 4 gün içinde sağlık problemleri nedeniyle elden para bulmam lazım düzenli ödeme yaparım. İzmirde yaşıyorum 4000 liraya ihtiyacım var.

 6. korkut yılmaz dedi ki:

  10000 lira krediye ihtiyacım var

 7. fahti dedi ki:

  Erzurum’dayım 20 bin tl lazım ne kadar faizi oluyor, almak için ne lazım, kaç ay vade oluyor?

 8. Esra dedi ki:

  20000 tl için acil dönüş lütfen

 9. Çetin ogün dedi ki:

  Kredi miktarı: 30 000
  Kredi Süre: 48
  Net aylık gelir:33000

  Merhabalar kolay gelsin ben askeri personelim (astsubay )  diğer bankalara borçlarım çoğaldı ödeyemiyor um hepsi farklı farklı ve gecikmeye yasal takibe girdim o yüzden 30000 tl ye ihtiyacım var sizden kullanmam  mümkün mü aylık net gelirim 3300 yardımcı olmanız mümkün mü çok zor durumdayım teşekkürler.

 10. Nurcan dedi ki:

  4 milyara ihtiyacim var 4 gun icinde geri odeyecegim manisada yasiyorum ne olur geri donus yapin

 11. Mahmut dedi ki:

  Esnafım sezonluk iş yapıyorum sezonum olmadığı için nakit ihtiyacım var 65000 tl yardımcı olur musunuz?

 12. AHMET dedi ki:

  Acil 15000 ile 20000 TL arası bir krediye ihtiyacım var. Kamu çalışanıyım. Uygun taksitlerle ve vadeyle geri ödemesini yapabilirim.

 13. atay dedi ki:

  İcralık oldum kamuda çalışıyorum kredi 15000 tl kullanmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir