Tüm dünya ülkelerinde finans alanında faaliyet göstermekte olan kurumlar arasında yerini almaktadır banka kurumları. Bireylerin ve ticari işletmelerin nakite olan ihtiyaçlarını gidererek kendilerine kar sağlayan kurumlar ürettikleri finans ürünlerini piyasaya satışa sunarken hedef kitlelerinin taleplerini göz önüne almaktadır. En çok kar getiren ürünleri arasında yerini alan bireysel krediler ise belirli şartlar doğrultusunda verilebilmektedir.

*Kişilerin finans anlamındaki sicillerini göz önüne seren vatandaşlık numaraları kredi kayıt bürosu ekranlarından sorgulanarak öğrenilen sayısal ifadelerin tümüne verilen isim olan kredi notunun 1.100 ile 1.900 arasında bir değerde olması ,

* Başvuruda bulunacak olan kişinin gelir düzeyinin krediye ait geri ödemeleri yapacak düzeyde yeterli olması,

*Kişinin en az 6 aylık bir süre zarfında SSK’lı olarak çalışıyor olması,

*Geçmişten günümüze kullanmakta olduğunuz diğer bankacılık ürünlerinin hiç birinde düzensiz ödemenin bulunmaması,herhangi bir idari takip,haciz gibi işlemlerin sicilinize işlenmemiş olması,

*Kişiye ait borçlanmanın çok yüksek tutarlarda olmaması gibi şartlar aranmaktadır. Eğer bu şartlardan herhangi bir tanesini sağlamıyorsanız banka kurumları size kapılarını kapatmaktadır maalesef.

Kredi Çekemeyenlere Kredi

İşte günümüz koşullarında yukarıda verilen tüm şartların sağlanmasının artık oldukça güç olması nedeni ile banka dışında kredi olanağı sağlayan bir çok kuruluş ortaya çıkmıştır. İşte bu kuruluşlardan bir tanesi biziz. Gelin banka kurumlarından sırf şartlarınız el vermiyor diye alamadığınız kredinizi sizden hiç bir evrak, kredi notu, ssk, gelir düzeyi gibi şartlar olmadan kredi bulacağınız yerle mevcuttur.

Belediyeler, dernekler, vakıflar , bireysel kredi veren şirketler, faktoring ve ikrazatları araştırabilirsiniz.